Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! O polityce prywatności w naszym stowarzyszeniu można przeczytać klikając na Polityka prywatności.

Login Form

środa, 15 marzec 2017 08:56

Konkurs "Skrzydła rozwoju w widłach Wisły i Sanu. "80-lecie Projektu COP Eugeniusza Kwiatkowskiego"

Napisane przez

Szanowni Państwo chciałem oficjalnie poinformować, iż nasz konkurs "Skrzydła rozwoju w widłach Wisły i Sanu. 80-lecie projektu COP Eugeniusza Kwiatkowskiego" oficjalnie wspierają Huta Stalowa Wola S.A oraz PZL Sędziszów wraz z Stowarzyszeniem Dziedzictwa Filtracji i Motoryzacji w Sędziszowie Małopolskim. W imieniu uczestników dziękujemy za życzliwość i pomoc. Przypominamy wszystkim chętnym, którzy chcą wziąć udział w konkursie, o nadsyłaniu prac do dnia 31 marca na adres naszej stowarzyszenia. Więcej informacji o konkursie na http://rsphslad.eu/index.php/pl/skrzydla.