Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Login Form

Laureaci konkursu "Skrzydła rozwoju w widłach Wisły i Sanu. 80-lecie projektu COP Eugeniusza Kwiatkowskiego"

Szanowni Państwo 

Komisja konkursowa w składzie:

  • dr Paweł Róg - przewodniczący, prezes Stowarzyszenia "ŚLAD",
  • dr Dariusz Iwaneczko - dyrektor IPN Oddział w Rzeszowie,
  • Bogdan Kaczmar - dyrektor Muzeum Okręgowego w Rzeszowie,
  • prof. Wacław Wierzbieniec - prezes PTH Oddział w Rzeszowie,
  • Janusz Kujawa - wiceprezes Stowarzyszenie "ŚLAD",
  • Wojciech Chudzik - Muzeum Regionalne w Stalowej Woli,
  • Jarosław Ejsymont - prezes Rzeszowskiej Akademii Komiksu,

 w dniu 18 kwietnia br. wyłoniła laureatów konkursu na komiks pt. Skrzydła rozwoju w widłach Wisły i Sanu. "80-lecie Projektu COP Eugeniusza Kwiatkowskiego.

W kategorii Szkoła Podstawowa nagrodzeni zostali:

I miejsce - Gabriela Jużkiewicz, Aleksander Jużkiewicz z Szkoły Podstawowej nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy,

II miejsce - Karol Wąsik z Szkoły Podstawowej nr 2 im. H. Sienkiewicza w Nowej Dębie,

III miejsce - Oliwia Szeliga,  Magdalena Sosnowska z Szkoły Podstawowej w Stykowie,

Wyróżnienie - Miłosz Sarna z Zespołu Szkół w Budach Głogowskich.

 

W kategorii Gimnazjum nagrodzeni zostali:

I miejsce - Natalia Szostek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli,

II miejsce - Weronika Pieróg i Martyna Zöllner z Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie,

III miejsce - Klaudia Kostrzycka i Wiktoria Kuszela z Gimnazjum nr 2 w Zespole Placówek Oświatowych w Nowej Dębie

III miejsce - Maria Sowa, Natalia Soja z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli,

III miejsce - Gabriela Ragan, Małgorzata Surowiec z Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy.

 W kategorii Szkoły ponadgimnazjalne nagrodzeni zostali:

I miejsce - Przemysław Dybaś z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie,

II miejsce - Natalia Ciak z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy

III miejsce - Patryk Dobrowolski, Mariusz Hybel z Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy.

Rozdanie nagród - 16 maja 2017 r.